')
REGIONY | Obce | MÍSTNÍ STRÁNKY | Firmy | Restaurace | Ubytování | ![]() |
Když tu jednou zčistajasna objevil se bohatý princ, který hřiště koupil a vybudoval zde moderní sportoviště - fotbalové hřiště, tenisové kurty, tartanový atletický ovál, okruh na inline bruslení, moderní zázemí se šatnami, sprchami a restaurací. Ubytovnu pro sportovce a zázemí pro rehabilitace se saunou, whirpoolem a dalšími vymoženostmi moderního wellness.
Protože princ je chytrý a vzdělaný člověk, rozumně předpokládal, že ostatní obyvatelé (zastoupeni vedením města a zdejší TJ) budou rádi, když hřiště zachrání a povznese a budou se na tomto záměru AKTIVNĚ podílet. Když už ne penězi (nemají je), tak alespoň dalšími pozemky, na kterých hřiště leží a které nebyly předmětem prodeje. A také prací a spoluprací na získání bohatých dotací jak z kraje, tak od evropské unie.
Sportoviště díky této příkladné spolupráci byla postaveno podle evropských parametrů a z nejmodernějších materiálů, jež zázračnou shodou náhod princ vyrábí :-). Brzy začalo být vyhledáváno sportovními kluby z celé České republiky pro pořádání závodů a hlavně tréninkových soustředění a kempů pro dětské i seniorské oddíly. K tomu se na hřiště vrátily děti z místní školy a k povinnému tělocviku si rádi přidaly i oddíl in-line bruslení, atletiky a tenisu. Hřiště tak je zaplněno od časného rána dlouho do noci.
Ano, bohužel správně jste pochopili, že pohádka se zatím nekoná - Hřiště je PRÝ zase na prodej!! Je to tedy jenom nepotvrzený drb "jedna paní povídala" a pevně doufám, že falešný. Mne ale tento drb vyprovokoval k napsání této pohádky. Doufám, že pohádka zase popostrčí někoho dalšího.
Ještě připomínka - Dle územního plánu nelze na hřišti stavět nic jiného než zase sportoviště a že případná změna na továrnu, či stavební pozemky je naprosto nereálná a nemožná. Proto se nedá předpokládat, že by přišel ještě nějaký jiný princ, než ten, který se sportovními povrchy zabývá. Nám všem dvorákům tedy nezbývá nic jiného než si prince hýčkat a neobtěžovat jej nesmyslnými požadavky.
Vaše komentáře |
Fetivaly, rekonstrukce | Visitor, 16.10.2011 00:00, ![]() |
Ať tam třeba pořádají festivaly, pak to někoho možná trkne... co třeba nějaké pivní festivaly, nebo něco s hudbou? Nebo zkrátka a jasně, ať na škole zavedou povinné brigády - třeba hodinové, čímž by jej škola sama zrekonstruovala... :D ... | |
třeba seník pana plynaře | Visitor, 13.10.2011 00:04, ![]() |
třeba seník pana plynaře nad Verdekem :-) | |
to melo patrit k uzemnimu | Visitor, 13.10.2011 00:03, ![]() |
to melo patrit k uzemnimu planu? | |
Nic není nereálné,nic | D., 12.10.2011 00:02, ![]() |
Nic není nereálné,nic není nemožné. A hlavně - nikdy neříkej nikdy... | |
No poslouchá se to hezky, | Visitor, 12.10.2011 00:01, ![]() |
No poslouchá se to hezky, ale aby už nebylo pozdě. Aby také mělo ještě komu sloužit až tu zůstane jen pár důchodců a nemohoucích. Na náměstí to už tak vypadá. |